HANEN har et nasjonalt sekretariat med kontorer i Landbrukets hus i Oslo.

HANEN

Hollendergata 5, 0190 Oslo
Postboks 9354 - Grønland
N-0135 Oslo
E-post: post@hanen.no
Telefon: +47 22 05 46 40
Organisasjonsnummer: 987 257 024
Bankgiro: 1822.59.98422
IBAN: NO51 1822 5998 422
BIC/SWIFT: SHEDNO22XXX

Sekretariatet

Bernt Bucher-Johannessen
Daglig leder
Bernt Bucher-Johannessen
Mobil: + 47 913 33 148
E-post: bernt@hanen.no
Skype: thenorwegianrooster


Elin Hodne Synne Qvenild Agneta Linden Moen
Digitalansvarlig
Elin Hodne
Mobil: +47 402 28 151
E-post: elin@hanen.no
Prosjektleder
Synne Qvenild
Mobil: +47 411 64 435
E-post: synne@hanen.no
Medlemsansvarlig
Agneta Linden Moen
Mobil: +47 913 95 007
E-post: agneta@hanen.no

Hovedstyret

Espen Blåfjelldal Anne Huitfeldt
Styreleder
Espen Blåfjelldal
Mobil: +47 962 34 211
E-post: espen@valdresmathus.no
Nestleder
Anne Huitfeldt
Mobil: +47 900 45 921
E-post: anne.r.huitfeldt@gmail.com


Styret i HANEN
Her er styret i HANEN med vararepresentant samlet i forbindelse med HANENs landsmøte på Gomobu Fjellstue i mars 2019. Fra venstre: Elisabeth Kallevik Nesheim (Rogaland), Emil Steira (Buskerud), Anne Huitfeldt (Trøndelag)og Erik Ottar Hansen (Oppland). Ikke til stede: Espen Blåfjelldal (styreleder - Oppland), Nils-Henning Nesje (Møre og Romsdal), Eldbjørg Fagerjord (Nordland), Ellen Stokkeland (Agder) og Anne Kristine Rolstad (Akershus)

Tillitsverv Navn Adresse Pnr Psted Fylke Telefon Mobil E-post
Styreleder Espen Blåfjelldal Valdrestunet 2930 Bagn Oppland 96234211 espen@valdresmathus.no
Nestleder Anne Huitfeldt Moen Gård 7554 Klæbu Trøndelag 90045921 anne.r.huitfeldt@gmail.com
Styremedlem Nils-Henning Nesje Skarhaugen 5 6030 Langevåg Møre og Romsdal 93267090 nesje@matmedhjerte.com
Styremedlem Eldbjørg Fagerjord Grønfjelldalsveien 225 8630 Storforshei Nordland 48102814 post@kroglia.no
Styremedlem Erik Ottar Hansen Steindalen 53 2848 Skreia Oppland 95231723 kontakt@erikottarhansen.no
Styremedlem Emil Steira Dagalivegen 120 3580 Geilo Buskerud 32093762 92454574 emil@fjellspira.no
1. varamedlem Ingunn Anstensrud Mørkveien 640 1592 Våler i Østfold Viken 90113875 95203575 post@densortehavre.no
2. varamedlem Ellen Stokkeland Laukrokveien 772 4595 Tingvatn Vest-Agder 38348837 post@heddan-gard.no
3. varamedlem Matthijs van Meurs Sydnesplassen 10 5007 Bergen Vestland 92242209 matthijsvanmeurs@hotmail.com
Ordfører landsmøte Ingulf Galåen Galåvolden gård 7374 Røros Trøndelag 91127947 post@galaavolden.no
Ordfører landsmøte Odd Ohnstad Haugen gård 5743 Flåm Vestland 91803942 post@haugengardsmat.no
Leder valgkomitè Lise Kristensen Huser Gård 2170 Fenstad Viken 47024039 husergard@gmail.com
Valgkomitè Jan Tjosås Sjuseter Hytter 5610 Øystese Vestland 92018912 jtjosaas@online.no
Valgkomitè Rune Klufterud Bamsrudlaven 1850 Mysen Viken 91789355 info@bamsrudlaven.no

Regionledere

Region Navn Adresse Postnummer/sted Telefon Mobil E-post
HANEN Viken Nina Eide Barstadveien 10 3089 Holmestrand 476 73 785 ninamereteeide@gmail.com 
HANEN Innlandet Per Martinsen Næsgutua 3 2760 Brandbu 61 33 46 36 906 46 463 peredvm@online.no
HANEN Buskerud Renate Søndrål Oppheimsveien 288 3579 Torpo 91 52 58 44 renate@gardenoppheim.no
HANEN Telemark Linda Renate Hellekås Liagrendveien 262 3812 Akkerhaugen 954 30 042 post@liengard-telemark.no
HANEN Agder Ellen Rebecca Stokkeland Laukrokveien 772 4595 Tingvatn 975 39 839 post@heddan-gard.no
HANEN Rogaland Eli Undheim Smedavegen 1 4342 Undheim 915 21 576 eli.undheim@gmail.com
HANEN Vestlandet Matthijs Van Meurs Sydnesplassen 10 5007 Bergen 922 42 209 matthijs@hanen.no
HANEN Møre og Romsdal Janet Roelofs Sjøholtvegen 11 6240 Sjøholt 920 49 430 janet@stoltmat.com
HANEN Trøndelag Inge Staldvik Den røde plass 1 7893 Skorovatn 423 13 511 post@skorovasmat.no
HANEN Nordland Tove Åland Lauvdalen 8360 Bøstad 760 84 534 476 01 797 post@aalan.no
HANEN Troms Anita Karlsen Selnesveien 1339 9042 Laksvatn 900 86 968 post@storbuktgard.no
HANEN Finnmark Tor-Emil Sivertsen Kaigata 8 c/o Vardo Hotel 9950 Vardø 916 74 566 varangerkokken@varangermeny.no