HANEN har et nasjonalt sekretariat med kontorer i Landbrukets hus i Oslo.

HANEN

Hollendergata 5, 0190 Oslo
Postboks 9354 - Grønland
N-0135 Oslo
E-post: post@hanen.no
Telefon: +47 22 05 46 40
Organisasjonsnummer: 987 257 024
Bankgiro: 1822.59.98422
IBAN: NO51 1822 5998 422
BIC/SWIFT: SHEDNO22XXX

SEKRETARIATET

Daglig leder
Bernt Bucher - Johannessen
Mobil: + 47 913 33 148
E-post: bernt@hanen.no
Skype: thenorwegianrooster



Markedskoordinator
og digitalt ansvarlig
Elin Hodne
Mobil: + 47 402 28 151
E-post: elin@hanen.no

Prosjektleder
Synne Qvenild
Mobil: +47 411 64 431
E-post.: synne@hanen.no

Medlemsansvarlig
Agneta Linden Moen
Mobil: +47 913 95 007
E-post.: agneta@hanen.no

HOVEDSTYRET

Nestleder
Espen Blåfjelldal
Mobil: + 47 962 34 211
E-post: espen@valdresmathus.no
Skype: espenblaa

Styreleder
Jan Tjosås
Mobil: +47 920 18 912
E-post: jtjosaas@online.no eller
jan.tjosaas@kvam.kommune.no
Skype: jantjosaas49

Her er styret i HANEN med vararepresentant samlet i forbindelse med HANENs landsmøte på Gomobu Fjellstue i mars 2019. Fra venstre: Elisabeth Kallevik Nesheim (Rogaland), Emil Steira (Buskerud), Anne Huitfeldt (Trøndelag)og Erik Ottar Hansen (Oppland). Ikke til stede: Espen Blåfjelldal (styreleder - Oppland), Nils-Henning Nesje (Møre og Romsdal), Eldbjørg Fagerjord (Nordland), Ellen Stokkeland (Agder) og Anne Kristine Rolstad (Akershus)

Tillitsverv Navn Adresse Pnr Psted Fylke Telefon Mobil E-post
Styreleder Espen Blåfjelldal Valdrestunet 2930 Bagn Oppland 96234211 espen@valdresmathus.no
Nestleder Anne Huitfeldt Moen Gård 7554 Klæbu Trøndelag 90045921 anne.r.huitfeldt@gmail.com
Styremedlem Nils-Henning Nesje Skarhaugen 5 6030 Langevåg Møre og Romsdal 93267090 nesje@matmedhjerte.com
Styremedlem Eldbjørg Fagerjord Grønfjelldalsveien 225 8630 Storforshei Nordland 48102814 post@kroglia.no
Styremedlem Erik Ottar Hansen Steindalen 53 2848 Skreia Oppland 95231723 kontakt@erikottarhansen.no
Styremedlem Emil Steira Dagalivegen 120 3580 Geilo Buskerud 32093762 92454574 emil@fjellspira.no
1. varamedlem Elisabeth Kallevik Nesheim Nesheim 5578 Nedre Vats Rogaland 52765130 92461223 post@nesheimstunet.no
2. varamedlem Ellen Stokkeland Laukrokveien 772 4595 Tingvatn Vest-Agder 38348837 post@heddan-gard.no
3. varamedlem Anne Kristin Rolstad Rolstadveien 52 2170 Fenstad Akershus 92828380 akrolstad@gmail.com

REGIONLEDERE

Region Navn Adresse Postnummer/sted Telefon Mobil E-post
HANEN Viken Rune Klufterud Bamsrudveien 57 1850 Mysen 481 21 352 rune@bamsrudlaven.no 
HANEN Hedmark og Oppland Per Martinsen Næsgutua 3 2760 Brandbu 61 33 46 36 906 46 463 peredvm@online.no
HANEN Buskerud Renate Sønderål Oppheimsveien 288 3579 Torpo 91 52 58 44 renate@gardenoppheim.no
HANEN Telemark Halvor Holtskog Nyhusvegen 9 3810 Gvarv 35 95 61 61 35 95 61 54 post@holtskog-nyhuus.no
HANEN Agder Ubesatt
HANEN Rogaland Eli Undheim Smedavegen 1 4342 Undheim 915 21 576 eli.undheim@gmail.com
HANEN Vestlandet Jon Steinar Midlang Holmakaien 5381 Glesvær 951 03 394 jonsteinarmidlang@gmail.com
HANEN Møre og Romsdal Janet Roelofs Sjøholtvegen 11 6240 Sjøholt   920 49 430 janet@stoltmat.com
HANEN Trøndelag Frode Setran Setran Gård 7960 Salsbruket 991 65 871 frode@setran.no
HANEN Nordland Tove Åland Lauvdalen 8360 Bøstad 76 08 45 34 476 01 797 post@aalan.no
HANEN Troms Anita Karlsen Selnesveien 1339 9042 Laksvatn 900 86 968 post@storbuktgard.no
HANEN Finnmark Tor-Emil Sivertsen Kaigata 8 c/o Vardo Hotel 9950 Vardø 91674566 varangerkokken@varangermeny.no